MasterMake Arduino Eğitim Seti

Ürün Kodu : 1654
Barkod : Marka :
820,54 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • ARDUINO EĞİTİM SETLERİNDE YAZ FIRSATI !
   
  MasterMake Arduino Eğitim Setimiz robotik kodlamaya yeni başlayanlar için özel hazırlanmış bir arduino setidir. İçerisinde bulunan farklı robotik parçaları ile bir araya getirerek uyumlu robot kitleri oluşturabilirsiniz. 
  Bu muhteşem set sayesinde mini sumo robotu, çizgi izleyen robot, nem ısı ölçer robot, engelden kaçan robot, Joystick 3 eksen kontrol ünitesi ve daha pek çok arduino kontrollü robotik proje geliştirebilirsiniz. 
   
  MasterMake Arduino Eğitim Seti, içerisinde bulunan Roboshield robotik kontrol kartı kullanarak sensör ve modüllerin arduino ile direkt olarak çalıştığı bir eğitim setidir.
   MasterMake Arduino Eğitim Seti Kimler için Uygundur ?

  - Mühendislik öğrencileri: Mühendisliğin temelini kavramak için özellikle Elektronik ve Makine Mühendisliği öğrencilerine mutlaka tavsiye ediyoruz  - Mimarlık Öğrencileri: Arduino temeli ile Hareketli ya da sensörlü mimari çalışmalar yapabilirsiniz.  - Öğretmenler: Öğrenmenin yaşı yok. Öğrencilerinizle projeler gerçekleştirmek için sizi de bekliyoruz.  - Elektronikseverler: Elektroniğin yazılımla birleştiği noktada hızlıca ilerlemek için Arduino kullanabilirsiniz.  - Robotik İlgilileri: Robot çalışmalarında sıklıkla kullanılan Arduino ile siz de robot projeleri yapabilirsiniz.  - Yazılım Mühendisleri: Bilgisayarda arayüzler kurup dış dünyadan veri almak ve haberleşme uygulamaları için Arduino mükemmel bir platform olacaktır.  -Ve siz!

   

   MasterMake Arduino Eğitim Seti ile Neler Yapabilirsiniz?

   

   

   Üzerinde bulunan çizgi, ultrasonik,dht11, joystick, servo motor, dc motor, ışık, buton, potansiyometre, LED, buzzer ve diğer çevre birimlerini kullanarak dilediğiniz projeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

  KISA SÜRELİĞİNE 769 TL YERİNE 619 TL + KDV
   
  SİZDE BU AVANTAJLI FİYATTAN HEMEN SİPARİŞİNİZİ OLUŞTURUN. BU YAZI DOLU PROJELERLE GEÇİRİN.

   

   
  AYNI GÜN KARGO
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.