CNC Fason Kesim Servisi

CNC atölyemizde dik işlem ve eloksal altyapımız ile 3 eksende cnc parçalarınızı üretebiliriz. Onlarca farklı iş kolundan firmalara CNC kesim hizmeti sağlıyoruz. Referanslarımız arasında Tubitak RUTE Arge BirimiTürkyus MakinaNoverra Glass StudioTHR Robotics, Rota Mekatronik, Turhan Otomasyon, Atlantis Bilişim gibi bir çok kurum bulunuyor. 

CNC Kesim Örnek Parçalar

En hızlı şekilde fiyatlandırma yapalım ve projelerinizi üretime geçirelim. 

Endüstriyel projelerin, yeni fikirlerin gerçekleşmesi için prototip kesimlerini (bir adet dahi) kolayca yapmaktayız. Bu alanda Türkiye’de rahatça fiyat alabileceğiniz ender firmalardan biriyiz.

Enjeksiyon ve vakum form kalıpları yetkinliğimizin iyi olduğu konulardan. Kalıp işlerinizi tasarım ve üretim dahil hızlıca gerçekleştirebiliriz. Startup firmalarının ihtiyaçları olan mekanik mühendisliklerin çözüm ortaklarından biri olmak isteriz. Seri üretimlerde özel fikstür çözümleriyle seri kesim yöntemlerini kullanarak maliyetleri en uygun şekilde fiyatlar verebiliriz. Birlikte çalıştığımız bazı sektörlerden örnekler: Medikal, Makina Arge, Robotik, Cam Balkon, Makina Otomasyon, Mekatronik firmalarıdır. 

Neler işleyebiliriz?
  • Aluminyum alaşımları
  • Çelik alaşımları
  • Ahşap
  • Delrin, Polietilen gibi endüstriyel Plastikler


3D dosyanızı nasıl gönderebilirsiniz?

Aşağıdaki formu kullanarak ya da emailimize (info[@]robotus.net) mail ileterek çizimlerinizi iletebilirsiniz. İletilecek dosya formatının Autodesk ya da STEP, IGES formatlarında olması gerekmektedir. STL dosyalar 3d CNC kesim için uygun değildir.
Tavsiyemiz STEP formatıdır.

Örnek işlerimizden fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Fikstürler, makina parçaları, robot gövdeleri, Vakum form ve Enjeksiyon kalıpları gibi bir çok farklı ürün grubunda çalışmaktayız.

Teklif almak için info @ robotus.net mail adresimize 3D dosyalarınızı (Step ya da Autodesk formatlarında) iletebilirsiniz. Aşağıdaki formu da kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.