Arduino Kartları Hakkında

Arduino, açık kaynaklı olarak geliştirilen C tabanlı programlama arayüzüdür. Arduino arayüzü ile bir çok mikrodenetleyici kartı programlayabilirsiniz.  Arduino ile akıllı ev sistemleri, otomasyon sistemleri, robotik projeler gibi aklınıza gelen her türlü projeyi hayata geçirebilirsiniz. Arduino kartlarında projelerinize göre uygun boyut ve teknik özelliklerde olan bir çok farklı model bulunmaktadır.Bunlardan en sık kullanılan programlama kartı ise Arduino Uno kartıdır.

Arduino Kartları Fiyatları ve Özellikleri Nelerdir?

Arduino kartlarının fiyatları boyut ve özelliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Sitemizden klon ve orjinal arduino modellerini inceleyebilirsiniz. 

Arduino'yu Kimler Kullanabilir? Arduino Setleri Neye Göre Tercih Edilmeli?

  • Robotik programlamaya ilgi duyuyorsanız ve yeni başlıyorsanız arduino başlangıç setleri sizin için en doğru seçim olacaktır. 
  • Daha önce herhangi bir programlama dilinde kodlama yapmış ve fiziksel olarak projeler geliştirmek istiyorsanız arduino gelişmiş setleri ve arduino proje setlerini tercih edebilirsiniz.
  • Arduino ile ilgili online veya yüz yüze eğitim alıyorsanız veya bu eğitimleri öğrencilerinize verecekseniz içerisinde 25 Proje anlatımı olan kitaplı arduino eğitim setlerimizi satın alabilirsiniz.
  • Yazılım mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği gibi bölümlerde okuyorsanız projeleriniz için gerekli arduino malzemelerini sitemizden bulabilirsiniz.

 

Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 92 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.