arduino-setleri-banner.jpg (434 KB)

Arduino Setleri Hakkında

Arduino setleri başlangıç seviyesi, orta seviye ve gelişmiş seviye olarak ayrılmakta olup proje seti ve robotik uygulamalara yönelik setler bulunmaktadır.

Arduino Seti Fiyatları Nedir?

Arduino setlerinde , set içeriklerine göre fiyatlar değişmekte olup ortalama başlangıç seviyesi setler 100TL civarından başlamaktadır.

Arduino'yu Kimler Kullanabilir? Arduino Setleri Neye Göre Tercih Edilmeli?

  • Robotik programlamaya ilgi duyuyorsanız ve yeni başlıyorsanız arduino başlangıç setleri sizin için en doğru seçim olacaktır. 
  • Daha önce herhangi bir programlama dilinde kodlama yapmış ve fiziksel olarak projeler geliştirmek istiyorsanız arduino gelişmiş setleri ve arduino proje setlerini tercih edebilirsiniz.
  • Arduino ile ilgili online veya yüz yüze eğitim alıyorsanız veya bu eğitimleri öğrencilerinize verecekseniz içerisinde 25 Proje anlatımı olan kitaplı arduino eğitim setlerimizi satın alabilirsiniz.
  • Yazılım mühendisliği, Bilgisayar mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği veya Makine Mühendisliği gibi bölümlerde okuyorsanız projeleriniz için gerekli arduino malzemelerini sitemizden bulabilirsiniz.
Sıralama seçin
Tükenenleri Gösterme
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.