Fuji Beyaz PLA Plus Filament 1.75mm PLA+ 1KG

229,85 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • Fuji Beyaz PLA Plus Filament 1.75mm PLA+ 1KG 


  3D Tasarım programlarında oluşturulan nesneleri katı hale dönüştürmek için üç boyutlu yazıcılar kullanılmaktadır. Üç boyutlu yazıcılarda ise çalışma ve kullaınlan malzeme türlerine göre bir çok farklı sistem bulunmaktadır. Dünya genelinde en yaygın 3d baskı teknolojisi ise FDM yani eriyik katmanlı baskı teknolojisidir. Ev tipi kullanımı daha uygun olan FDM 3d yazıcılarda kullanılan hammaddeler ise filament olarak adlandırılır. 

  Filamentlerde de PLA, ABS, TPU, PETG, STH gibi farklı türler bulunmaktadır. PLA hammaddeli filamentler polilaktik asitten üretilir ve doğada %100 çözülebilen çevredostu zararlı kimyasal içermememektedir. Dolayısıyla ev kullanımında daha yaygındır. 

  PLA+ filamentler PLA filamentlere nazaran daha dayanıklı olarak imal edilmektedir. Gerek mühendislik uygulamalarında gerekse prototip çalışmalarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Fuji marka PLA+ 3d yazıcı filamentleriyle baskınız 3d printer tablanıza tam olarak yapışır ve baskınız sorunsuz olarak tamamlanır. Farklı markalarda oluşan ipliklenme gibi bir problem fuji filamentlerinde yaşanmamakta olup pürüzsüz ve rigit baskılar alabilirsiniz.
  fuji-beyaz-pla+-filament-1kg-1.jpg (120 KB)
  MÜKEMMEL SARIM KALİTESİ 
  Baskı alırken filamentin sarım şekli ve nem oranı çok önemlidir. Çok sıkı sarım veya karışık sarımda makaranız takılabilir ve ekstruder motoru nozüle yeterli beslemeyi yapamayacağı için baskınız yarım kalabilir. Nem oranı yüksek filamentlerde de filament ekstruderdan geçerken kırılacağı için baskınız tamamlanmayacaktır. FUJİ PLA+ filamentleri sıralı sarımlı olarak vakumlu poşette gönderilmektedir. Kuru ve serin bir ortamda saklayarak uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.


  Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Creality Ender, Zaxe, Two Trees, Prusa, Zortrax, Anycubic, Ultimaker, Rigid3D başta olmak üzere diğer fdm baskı özellikli 3d yazılarla uyumlu ve sorunsuz şekilde çalışmaktadır. 

  PLA+ filamentlerde bir çok renk seçeneğini sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

  Teknik Özellikler:

  Türü: PLA+
  Çapı: 1.75mm ±0.05mm
  Baskı Sıcaklığı: 190°C - 220°C
  Tabla Sıcaklığı: 60°C - 80°C
  Baskı Hızı: 40 ile 120mm/s arası
  Net Ağırlık: 1000gr. 


  TÜM FDM TÜRÜ 3D YAZICILAR İLE UYUMLUDUR.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.