Arduino Basit Çizgi İzleyen Kiti - Arduline (Demonte Montajsız)

Ürün Kodu : 15564
Barkod : Marka : Jsumo
1.447,32 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • Çizgi izleyen robot yapımı, oldukça eğlenceli ve bir o kadar da elektronik ve yazılımsal olarak faydalıdır. Çizgi izleyen robot yapımında kullanacağınız devre elemanlarını önceden tanımak ve bu devre elemanlarının kullanım kolaylığı sağlaması önemlidir. Bu noktada arduline çizgi izleyen robot kitimizde anakart olarak RoboShield Arduino Robot Shieldi kullanılmaktadır. Roboshield, üzerinde çoklu sensör kullanımına ve çift motor sürücüsü sayesinde motor kullanımına olanak sağlayan arduino uno tabanlı robot kontrol kartıdır. Bu kart üzerinde bir çok elektronik devre elemanını barındırmakta olup, komponent karmaşıklığını gidermektedir.

   

  Paket İçeriğinde Neler Var?

  Çizgi izleyen robotumuzu montajlı ve demonte olarak 2 farklı opsiyon ile satın alabilirsiniz. Montajlı seçenekte robotun üzerindeki tüm devre elemanları monte ve yazılımı yüklenmiş test edilmiş olarak gelmektedir. Arduline Basit Çizgi İzleyen Robot Kitini demonte olarak satın aldığınızda ise devre elemanları ayrı olarak paket içeriğinden çıkmaktadır. Aşağıdaki çizgi izleyen robot yapımı videosundan arduline robotunun montajını izleyerek yapabilirsiniz. Demonte olarak gelen paket içeriği aşağıdaki gibidir.

  Çizgi İzleyen Robot Malzemeleri  ( Robot için gereken tüm malzemeler yollanmaktadır ) 

  Robot için gereken yazılımı açık kaynaklı olarak ücretsiz vermekteyiz

  9v Pil ile Çalışmaktadır ( Pil Gönderilmemektedir ) Duracell Pil Tavsiye Etmekteyiz
   
  Kaliteli malzemeler, kaliteli proje: Arduino Çizgi izleyen robot kitinde en uygun malzemeler kullanılmıştır. Robotun programı malzemelerden maksimum verim alınabilecek şekilde kodlanmıştır mail olarak ücretsiz şekilde bu programı veriyoruz.

  PROJE ÖDEVLERİ, ROBOT YARIŞMALARI ve MEB ROBOT YARIŞMASI İÇİN UYGUNDUR

   
   
  ÖNEMLİ NOT: 
  Kit alımlarınızda robotun yazılım programı gönderilmişse geri iadelerde program ücreti iadenizden kesilecektir. Teslimat ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.
  Stok durumuna göre gönderilen tekerlekler değişiklik gösterebilir.
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.