MEB Caretta Robot Kiti - Caretta Yumurta Toplama Robotu (Alüminyum Gövde - Montajlı)

Ürün Kodu : 19402
Barkod : Marka : Jsumo
6.921,97 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • MEB Caretta Robot Kiti - Caretta Yumurta Toplama Robotu (Alüminyum Gövde - Montajlı)

  MEB Caretta Robot Kiti - Caretta Yumurta Toplama Robotu, MEB Robot Yarışması kurallarına uygun olarak deneyimli ekibimiz tarafından tasarlanmıştır. Alüminyum gövde ve Pleksi gövde olmak üzere 2 ayrı seçeneği bulunmaktadır. Caretta Caretta yumurta toplayan robot kitinde hareketi 37mm Titan serisi redüktörlü dc motorlar sağlamaktadır. Robotun ön kısmında zeminin ve yumurta renginin kontrolünü sağlayan renk sensörleri bulunmaktadır. Caretta Yumurta toplayan robot kodu, ön hazneye giren renkli topların servo ile haznede kalmasını sağlayacak şekilde yazılmıştır. Hazneye giren renkli top renk kontrolünden geçerek robot tarafından renkli alanlara bırakılmaktadır. 

  Yumurta toplama Caretta Caretta yarışma ölçülerine uygun boyutta olup, demonte alımlarda paket içerisinden detaylı montaj kılavuzu çıkmaktadır. Montajlı olarak aldığınız robot kitlerinde robotunuz teknik ekibimiz tarafından montajlanır, ardından test parkurunda teste tabii tutulur. Test aşamasını başarıyla tamamlayan robotlar siz değerli müşterilerimize muhafazalı bir şekilde kargolanır. Robot kitlemizde ekibimizden her zaman teknik destek alabilirsiniz. 
  MEB Caretta Robot Kiti - Caretta Yumurta Toplama Robotu Çalışma Videosu
   

  Caretta Caretta Yumurta Toplama Yarışmasında Amaç Nedir?


  Caretta Caretta robot yarışmasında amaç alana dağıtılmış olan küçük renkli yumurtaların caretta robotlar için belirlenen alanlara yarışma süresi içerisinde toplanmasıdır. Yarışma süresi içerisinde toplanan yumurtalar ile puanlama yapılmaktadır.
   
   caretta-caretta-robot-pisti-parkuru.png (11 KB)

  Caretta Caretta Yumurta Toplama Robotu Nasıl Çalışır?

  MEB caretta robot setinde, yumurtaları ve yumurta toplama alanlarını ayırt edebilmesini sağlayan renk sensörleri kullanılmaktadır. Geliştirilen özel yazılımı sayesinde yumurta toplama robotu parkur üzerindeki yumurtaları toplayarak toplama alanına bırakmaktadır.
    
   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.