REM Mini Sumo Robot Kiti - Rokart (Montajlı)

Ürün Kodu : 15881
Barkod : Marka : Jsumo
2.568,10 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • REM Mini Sumo Robot Kiti - Rokart (Montajlı)


  Sumo robot yapımında dikkat edilmesi gereken bir çok farklı husus bulunmaktadır. Eğer sumo robot yarışmasına katılacaksanız, katılacağınız yarışmanın kurallarına göre robotunuzu tasarlamalısınız. Yarışmalarda en öncelikli kurallardan biri rakip robota ve dohyo sahasına zarar verecek bileşenler kullanılamamasıdır. Bu nedenle mini sumo robot kiti satın alırken buna dikkat etmelisiniz. Diğer genel kurallar ise robotun ölçüleri, start süreleri vs.dir. Bu kuralları katılacağınız sumo robot yarışmasının yarışma kuralları bölümünden öğrenebilirsiniz.

  Mini Sumo Robot Yapımında Yarışmalara Yönelik Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Mini sumo robot yarışmalarında genel kural robotunuz maksimum 10cm x 10cm boyutlarında olmalı ve en fazla 500 gram ağırlığında olmalıdır. REM Mini Sumo robot kiti ağırlık ve boyut olarak kurallara uygundur.
  Rem mini sumo robot kiti ağırlık merkezi dengelenmiş bir tasarıma sahiptir. Üzerinde bulunan sensör, motor, kontrolcü kart gibi bileşenlerin ağırlıkları hesaplanarak gövde tasarımı yapılmıştır. Ayrıca black coated gövdesi sayesinde rakibinizin sensörlerine karşı daha az görünür haldedir. Üzerinde başlatma modülü takabileceğiniz pin girişi bulunmakta olup tüm mini sumo robot yarışmaları ile uyumludur.

  REM Mini Sumo Robot Kitini Neden Tercih Etmelisiniz?

  REM Mini Sumo Robot Kiti kendinizi geliştirebileceğiniz ve rakiplerinize karşı koyabileceğiniz bir robot kitidir. Profesyonel ekibimiz tarafından tasarlanan REM Mini Sumo Robot Kitimiz bir çok okul ve robot ekibi tarafından tercih edilmekte olup mini sumo robot yarışmalarına özel bir robot kitidir.
  Romania Robochallenge Robot Yarışması,All Japan Sumo Robot Tournament yarışması,MEB Robot Yarışması 2022, Odtü Robot Yarışması , Yıldız Savaşları Robot Yarışması ve daha bir çok yarışmalarda derece almak isteyenler için tasarlanmıştır. Ulusal ve uluslararası tüm yarışmaların kurallarına uygun olarak üretilmiştir.
  Rem mini sumo robot kitinde tüm yarışmalar için ücretsiz program desteği sağlamaktayız.

  REM Mini Sumo Robot Yapımında Hangi Malzemeler Kullanılır?

   
  Aklınıza takılan tüm sorular için ofisimizi arayabilir yada bizlere mail atabilirsiniz 
  Mail adresimiz: info@robotus.net  - Ofis numaramız : 0212-221-17-19
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.