XMotion Mini Sumo Robot Kiti (Demonte Montajsız)

Ürün Kodu : 15981
Barkod : Marka : Jsumo
4.179,84 TL + KDV
4.546,78 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • XMotion Mini Sumo Robot Kiti (Demonte Montajsız)


  en-iyi-mini-sumo-robot-kiti.png (40 KB)

  xmotion-mini-sumo-robots.png (86 KB)

  XMotion Mini Sumo Robot Kiti İçeriği

  Yüksek Performanslı XMotion Kartı ve Hazır Programıyla

  Mini sumo robot kitimiz, yüksek performanslı ve yurtdışı indiegogo platformunda 11 Bin USD destek toplayan XMotion kontrol kartı ile gelmektedir. Benzerlerinden çıkış gücü ve özellikleriyle farklıdır. Aşağıdaki görseli inceleyerek özellikler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanımı da çok kolaydır. Açıklamalı kodu anlayıp projeyi geliştirmeniz 1 günü almayacaktır.

  xmotion-karti-teknik-ozellikleri.png (117 KB)

  7 Sensorlü Tasarım (5 Rakip & 2 Çizgi Sensörü)

  XMotion mini sumo robot kiti 5 adet JS40F rakip sensörü kullanmaktadır. Sağ, Sol, Sağ ve sol çapraz ve orta olarak mini sumo robotta ilerlemesine bağlı olarak kör nokta bulunmamaktadır. (Ek olarak JS40F Rakip sensörleri geniş açılıdır) Mini sumo robot kitindeki rakip sensörleri rakip konumuna göre 30 cm'den 50cm'e kadar algılama yapar ki benzerlerine göre en üst mesafedir.  Çizgi sensörlerinde kullandığımız ML1 sensörleri ise ön eğik düzlem altında yer alır ve siyah-beyaz ayrımını (beyaz çizgi) yapar. 

  Düz Taban ve Düşük Ağırlık Merkezi Hızlı Manevra Yapmasını Sağlar XMotion mini sumo robot gövdesi tek parça çelikten işlenmiştir. Bu şekilde sadece gövde ağırlığı 300 gramdır. 5 rakip sensörünün, 2 çizgi sensörü ve kabloların geçeceği boşluklar hazırdır. İnce tasarım robotun düz gitmesini ve manevra kabiliyetlerini en üste çıkartır. Motor, Gövde ve Tekerlekler ile Yoğun Tasarım. Motorlar mini sumo robot gövdesine 8 vida ve bağlantı aparatı ile sıkıcı bağlanırlar.  JS2622 Tekerlekleri İle Küçük çaplı (26.5mm) tekerlekler silikon yüzeyleri ile zemine maksimum özellikte tutunur. Orjinal turuncu silikon mini sumo tekerlekleri ile benzerlerinden daha dayanıklı ve yüksek tutunmalıdır.

  Tüm Robot Yarışmaları İçin Uygun!

  XMotion Mini Sumo Robot kiti, bitmiş 453 gram ağırlığı (üst limit 500 gramdır) ve 9.5cm x 10 cm x 3cm boyutlarıyla (Maksimum en, boy 10'ar cm, yükseklik sınırsız) Mini sumo robot kategorisinin olduğu tüm yarışmalar için uygundur. 
   
  MEB 2022 ROBOT YARIŞMASI İÇİN UYGUNDUR !
   
  Başta ALL JAPAN ROBOT SUMO TOURNAMENT 2019 3.lüğü olmak üzere yurtiçi ve yurtdışı bir çok mini sumo robot yarışmasında dereceleri bulunmaktadır. Dünya'da en çok tercih edilen mini sumo robot kitidir. 
   Deneyimli ekibimizden xmotion mini sumo robot kiti için info@robotus.net mail adresimizden yardım alabilirsiniz.
  xmotion-robot-kontrol-karti-4.jpg (457 KB)

  Opsiyonel Parçalar

  Download Linkleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.