M1 Mini Sumo Robot Kiti - Rokartlı (Demonte Montajsız)

Ürün Kodu : 16114
Barkod : Marka : Jsumo
1.722,99 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • M1 Mini Sumo Robot Kiti - Rokartlı (Demonte)


  Mini sumo robotlarda denge ve robotun ağırlık merkezi çok önemlidir. Ağırlık merkezinin robotunuzun ön tarafında olması rakip robotu savuşturmanız açısından önemlidir. Ve robotunuzun ağırlığının gövde üzerinde eşit dağılmış olmasına dikkat etmelisiniz.

  M1 Mini Sumo Robot Kitinin gövdesi lazer kesim sert alüminyum parçalardan oluşmaktadır. Mini sumo robot gövdesi 2 adet ana parçadan oluşmakta olup montajı basittir. Ağırlık dengesi sağlanmıştır.

  Mini Sumo Robot Yapımında Yarışmalara Yönelik Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

  Mini sumo robot yarışmalarında genel kural robotunuz maksimum 10cm x 10cm boyutlarında olmalı ve en fazla 500gram ağırlığında olmalıdır. M1 Mini Sumo robot kiti ağırlık ve boyut olarak kurallara uygundur.
  M1 mini sumo robot kiti ağırlık merkezi dengelenmiş bir tasarıma sahiptir. Üzerinde bulunan sensör, motor, kontrolcü kart gibi bileşenlerin ağırlıkları hesaplanarak gövde tasarımı yapılmıştır. Üzerinde başlatma modülü takabileceğiniz pin girişi bulunmakta olup tüm mini sumo robot yarışmaları ile uyumludur.

  M1 Mini Sumo Robot Kitini Neden Tercih Etmelisiniz?

  M1 Mini sumo robot kiti Romania Robochallenge , Meb Robot Yarışması ve Yıldız Savaşları Robot Yarışmasında dereceleri bulunmakta olup özellikle Meksika, Kanada, Tayland, Japonya, başta olmak üzere bir çok ulusal robot ekibi tarafından tercih edilmektedir.   Mini sumo robot yapımında önemli konulardan biri de robotun hareket esnasındaki zemin tutuşudur. Zemin tutuşu maksimum seviyede olan SLT20 Silikon Tekerlek Çifti kullanılmaktadır. SLT20 sayesinde mini sumo arduino kodunuzda yazmış olduğunuz taktiklerinizi dohyo üzerinde rahatça sergileyebiliceksiniz. Güçlü motorları ile rakibi dohyo dışına iterken SLT20 silikon tekerlekleri sayesinde m1 mini sumo robot kiti motorların itiş gücünü kayıpsız olarak aktarmaktadır.

   

   m1-mini-sumo-robot-kiti- (1).jpg (479 KB)

   

  M1 Mini Sumo Robot Kitinin Avantajları Neler ?

  M1 Mini sumo robotunda, mini sumo robot yarışmasında dohyo üzerine maksimum tutunmayı sağlayan SLT20 Silikon Tekerlekleri kullanılmaktadır. Shore kalitesiyle rakipsiz olan SLT20 Silikon Tekerlekleri, m1 mini sumo robot kitiniz rakibinize karşı ataklarınızda size avantaj sağlamaktadır. Mini sumo robot gövdesinin üzerinde ayrıca 3 adet MR45/MR45S Kızılötesi rakip sensörü bulunmaktadır. Hızlı tepki süresiyle MR45/MR45S Kızılötesi rakip sensörleri rakibinize dohyo üzerinde kaçacak yer bırakmamaktadır. Ayrıca lazer kesim 2 parçalı gövde yapısı zemine oturan bir tasarıma sahiptir. Alt plaka ağırlık olarak daha fazla ağırlığa sahip olup robotun zeminle bütünleşmesini sağlar.

   

  Mini sumo robot yarışmalarında rakiplerinize karşı avantajlı başlamak ve iddaalı olmak istiyorsanız M1 Mini Sumo Robot Kitini tercih edebilirsiniz. 

   

  M1 Mini Sumo Robot Malzemeleri Nelerdir?

  M1 Mini sumo robot kitini satın aldığınızda robot kiti demonte olarak gelmekte olup montaj klavuzu eşliğinde ortalama 45 dakikada robotun montajı tamamlanmaktadır.

  Robot Kitimiz Ulusal ve Uluslararası Tüm yarışmaların resmi kurallarına uygun üretilmiştir.


    

  ÖNEMLİ NOT: 
  Kit alımlarınızda robotun yazılım programı gönderilmişse geri iadelerde program ücreti iadenizden kesilecektir. Teslimat ücreti tarafınızdan karşılanacaktır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.