%25 indirimli

Maker UNO - Arduino UNO Uyumlu

Ürün Kodu : 17245
Barkod : 9006730006269 Marka : CYTRON
147,29 TL + KDV
196,38 TL + KDV
DAHA FAZLA İNDİRİM İÇİN TOPTAN SATIN ALIN!
Miktar
İndirim
5 - 10
%5
11 - 25
%10
26 - 50
%15
51 - 200
%20
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • Maker Uno, kısaca geliştirilmiş bir Arduino kartıdır ve özellikleri ile standart Arduino uno kartlarının güçlendirilmiş ve pin korumalı aynı zamanda çıkışlarında LED ve buzzer bulunan bir modelidir.

  maker-uno-ozellikler

  Öğrenciler, sıkıcı ve zaman alıcı olan temel elektronik devre oluşturma zorluğunu MAKER UNO ile atlayabilirler. Temel elektronikler hakkında bilgi sahibi olmaları aynı derecede önemli olsa da, müthiş bir proje oluşturmak için MAKER UNO ile her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

  Maker hayatınıza eğlenceli ve heyecanla başlayın. Kodlamayı hemen başlatın ve kartınızı aydınlatın ve bir düğmeye basarak ritminizi yakalayın.

  maker-uno-led-buzzer
   
  Standart breadboard ile öğrenciler bir çok problemle karşı karşıya kalıyorlar. Bunun nedeni, çalışmadığı zaman, sorunun kablo bağlantısı veya kodlamadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilmememizdir. Fakat Maker UNO ile bu sorunların hepsini ortadan kaldırıyoruz. 

  maker-uno-ornek

  Yerleşik LED'ler sadece çıkışlar olarak değil, aynı zamanda bu pimde neler olduğunu açıkça gösteren göstergeler olarak da kullanılabilirler. Pim giriş olarak kullanıldığında, sadece LED'lerdeki değişikliklere bakarak sinyalin alındığını açıkça görebilirsiniz.

  Kartını kodlamak için UNO kablosunu aramana gerek yok. Her zaman her yerde mikro usb kablo ile kartını programlayabilirsin. 

  maker-uno-karti-2.jpg (79 KB)


  Kutunuzu atmayın! USB kablosunu takmanız için Maker UNO'nuzu orijinal kutusunda güvenle saklayabileceğiniz küçük bir açıklık vardır, ek bir muhafaza gerekmez.

  maker-uno-karti-1.jpg (83 KB)


   Hemen Maker Uno ile yapabileceğiniz eğlenceli maker projelerinden bazılarını sizin için derledik. Sizde bir Maker UNO satın alarak eğlenceli maker dünyasına giriş yapabilirsiniz. Projelerinin kaynak kodlarını paylaşmayı unutma !

  maker-uno-03.webp (86 KB)

   

   

   

   

     Dosyalar:

  Örnekler:

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.