Shogun Mini Sumo Robot Kiti - Demonte

Ürün Kodu : 19926
Barkod : 9099030001133 Marka : Jsumo
9.331,85 TL + KDV
Paylaş:
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Teslimat Koşulları
 • Tavsiye Et
 • Shogun Mini Sumo Robot Kiti - Demonte


  Shogun Mini Sumo Robot Kiti , JSumo ekibi tarafından geliştirilmiş profesyonel bir mini sumo robot kitidir. CNC kesim alüminyum gövdesi benzersiz bir tasarıma sahiptir. Shogun mini sumo robot kitinin ağırlık dengesi sağlanmış olup diğer mini sumo robot kitlerinden farklı olarak motor tutucu kısmı pirinç malzemeden üretilmiştir. Bu sayede motorlar zemine daha iyi basarak gücü maksimum seviyede iletmesi sağlanmaktadır. Shogun mini sumo robot kiti yarışmalara yönelik tasarlandığından üzerinde çizgi sensörü bulunmamaktadır. Mini sumo yarışmalarında 4-5 saniyelik bir roundu düşündüğümüzde bu sürede robotun asıl hedefi rakibini dışarı atmaktır. Bu sebeple çizgi sensörüne ihtiyaç duymamaktadır. XMotion robot kontrol kartı ile birlikte özel kütüphaneli yazılımıyla gönderilmektedir. 

  SHOGUN Mini Sumo Robot Kitini Neden Tercih Etmelisiniz?

  Shogun Mini Sumo Robot Kiti kendinizi geliştirebileceğiniz ve rakiplerinize karşı koyabileceğiniz üst seviye bir robot kitidir. JSumo markalı Shogun Mini Sumo Robot Kiti, kavisli ön yüzeyi sayesinde rakibinizi kolay bir şekilde kavramanızı sağlamaktadır. Ayrıca pirinç motor haznesi ve silikon tekerlekler sayesinde motorların itiş gücünü maksimum seviyede rakibe uygulamanıza olanak tanır.  Shogun mini sumo robot kiti ek bayrak aparatı ile rakiplerini yanıltan bir robota dönüştürülebilir.  Black coated gövdesi  rakibe olan görünürlüğü azaltarak dohyo üzerinde geniş hareket imkanı sağlar. Shogun mini sumo robot kitinde ekibimizden ücretsiz teknik destek alabilirsiniz.
  Romania Robochallenge Robot Yarışması,All Japan Sumo Robot Tournament yarışması,MEB Robot Yarışması 2022, Odtü Robot Yarışması , Yıldız Savaşları Robot Yarışması ve daha bir çok yarışmalarda derece almak isteyenler için tasarlanmıştır. Ulusal ve uluslararası tüm yarışmaların kurallarına uygun olarak üretilmiştir.
  Shogun mini sumo robot kitinde tüm yarışmalar için ücretsiz program desteği sağlamaktayız.

  Shogun Mini Sumo Robot Kitinin Özellikleri Nedir?

  • Toplam montajlı ağırlıgı 436gramdır. SHOGUN mini sumo robot kitine 64 gramlık ekstra geliştirme de (örneğin bayrak eklenmesi gibi) yapabilirsiniz.
  • 98x98mm, 10 cm genişlik ve uzunlukta ve yaklaşık 4cm yüksekliğindedir.
  • Mini Sumo Robot kiti, yüksek hızlı 2 dişli motorludur. Ve iyi bir tutunma için yüksek sürtünmeli silikon tekerleklere sahiptir.
  • Daha iyi kaldıraç için dik açılı eğik düzlem tasarımı.
  minisumo-robot-drawing-cad

  Shogun Mini Sumo Robot Kiti Malzemeleri Neler?

  shogun-mini-sumo-robot-kit-09.jpg (66 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.